Logo Pracuj.pl

Kierownik Sklepu

ALDI PolskaO firmie

  • Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

ALDI Polska

Robotnicza 134

Elbląg

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem pracowników.
  • Praca na sali sprzedaży i zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta.
  • Efektywna organizacja pracy sklepu.
  • Zapewnienie prawidłowego poziomu zatowarowania sklepu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu pracą w sklepie oraz zespołem pracowników.
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Zaangażowanie i gotowość do podejmowania decyzji.
  • Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy.
  • Ambicja oraz chęć rozwoju zawodowego.
  • Pozytywne nastawienie do pracy.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją.
  • Pierwszą umowę na rok, kolejną na czas nieokreślony.
  • Kompleksowe wdrożenie do pracy.
  • Szkolenia wewnętrzne.
  • Możliwość rozwoju.
  • Konkursy pracownicze.
  • Nagrody jubileuszowe.
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • karty przedpłacone
  • program rekomendacji pracowników
  • brak okresu próbnego

Etapy rekrutacji

1

Przesłanie CV

2

Spotkanie rekrutacyjne

3

Decyzja o współpracy

4

Wdrożenie

Jesteśmy częścią ALDI Nord, nasze sklepy znajdziesz w 9 europejskich krajach, w których zatrudniamy ponad 70 000 pracowników. Nasza historia sięga 1914 roku i momentu, kiedy staliśmy się twórcą formatu dyskontu. Znamy się na tym, co robimy. To pozwala nam w #teamALDI czuć się pewnie i stabilnie, ale też motywuje do tego, aby ciągle się rozwijać. Od 13 lat także w Polsce, w rosnącej liczbie sklepów. Otworzymy ich jeszcze więcej, dlatego potrzebujemy Ciebie, Twojego zaangażowania i umiejętności, aby razem dbać o to, co najważniejsze. Zapewniamy naszym klientom to, czego potrzebują na co dzień: świeże produkty najlepszej jakości w dobrej cenie. Prostota, niezawodność i odpowiedzialność opisują nasze podejście do klientów i pracowników, dlatego możesz na nas liczyć.

Bądź #teamALDI, po prostu.

Kierownik Sklepu, Robotnicza 134, Elbląg