Oferta pracy

Kierownik sklepu – Factory Gliwice

Ecco

  • Rybnicka 205, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Ecco

Rybnicka 205

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem

  • Zwiększanie sprzedaży poprzez budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,

  • Osiąganie wyznaczonych wskaźników KPI i zmaksymalizowanie wydajności sprzedaży dzięki zapewnieniu najlepszej obsługi klienta

  • Rekrutacja pracowników

  • Motywowanie i rozwój członków zespołu

  • Budowanie wizerunku marki ECCO

  • Nadzorowanie działań związanych z funkcjonowaniem salonu

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem

  • Doświadczenia w sprzedaży

  • Znajomości współczynników KPI i realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Doskonałych zdolności organizacyjnych

  • Entuzjazmu i silnej motywacji

  • Zdecydowania w działaniu

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Wysokiej kultury osobistej, komunikatywności, poczucia humoru

  • Pełnego zaangażowania oraz dyspozycyjności

  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów

  • Pracę w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość nieustannego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego

Ecco

Poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Kierownika sklepu ECCO, który będzie odpowiedzialny za maksymalizację sprzedaży, efektywne motywowanie zespołu oraz zapewni doskonałą obsługę naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy

MIEJSCE PRACY

Factory Gliwice

Ul. Rybnicka 205

44-122 Gliwice

ZRÓB KROK W PRZYSZŁOŚĆ

W ECCO stajesz się częścią znaczącego i wielokulturowego środowiska pracy. Dołączasz do globalnej rodziny ponad 25 000 profesjonalistów, dumnych z tworzenia pozytywnych zmian na przyszłość.

ECCO jest firmą rodzinną z główną siedzibą w Danii, ale dającą międzynarodowe możliwości rozwoju. We wszystkichj naszych biurach i obiektach produkcyjnych panuje nieformalna kultura organizacyjna i mamy luźne podejście do stroju, poza obuwiem, ponieważ chodzimy w butach ECCO.

Dołącz do nas, a gwarantujemy nieustanny rozwój – jego tempo zależy wyłącznie od Ciebie. Jeśli więc jeśli masz w sobie ciekawość, pasję i gotowość do wprowadzania zmian, to miejsce jest dla Ciebie.