Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Sklepu

Eastend Spółka z o.o. Spółka komandytowa

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy w sklepie odzieżowym zgodnie z przyjętymi standardami

  • Nadzór nad pracą podległych pracowników

  • Obsługa klientów sklepu

  • Dbanie o porządek oraz ekspozycję w sklepie

  • Rekrutacja i wdrożenie nowego personelu

  • Zarządzanie towarem w sklepie

  • Bieżące raportowanie realizacji założonych celów

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na stanowisku kierowniczym w sklepie odzieżowym (minimum dwa lata)

  • Dyspozycyjności również w weekendy

  • Umiejętności organizacyjnych i analitycznych

  • Zainteresowania modą, branżą obuwniczą i odzieżową

To oferujemy

  • Realny wpływ na rozwój firmy

  • Dużą samodzielność i możliwość realizacji własnych, ciekawych pomysłów i rozwiązań

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Wsparcie Naszego Teamu ; )

  • Umowę o pracę bądź B2B i benefity z nią związane (dofinansowanie do Karty Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz rabaty pracownicze)

  • System premiowy

  • Wszystkie narzędzia niezbędne do pracy - od własnego biurka do oprogramowania w służbowym laptopie

  • Pomocną dłoń na starcie i kawę w każdych ilościach :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Hey! Szukasz ciekawych wyzwań zawodowych? Chcesz dorzucić swoją cegiełkę do realizowanego projektu? Chciał(a)byś dołączyć do doświadczonego, pozytywnego zespołu? Jeśli tak, weź udział w rekrutacji na stanowisko Kierownik Sklepu

Przewiń do profilu firmy