Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik sklepu

TALLY WEiJL w restrukturyzacji

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem

  • Profesjonalna obsługa Klienta

  • Realizowanie celów sprzedażowych i praca na wskaźnikach

  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru zgodnie z zasadami VM

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i pracy na wskaźnikach sprzedażowych

  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne pracy własnej i podległego zespołu

  • Umiejętność współpracy oraz udzielania konstruktywnej informacji zwrotnej

  • Mile widziane doświadczenie w branży odzieżowej

To oferujemy

  • Atrakcyjną zniżkę na nasze produkty aż do 50%

  • Outfit pracowniczy z najnowszej kolekcji naszej marki co miesiąc

  • Codziennie nowe wyzwania w przyjaznej atmosferze oraz wsparcie zespołu

  • Szkolenia i możliwości rozwoju (ponad 80% to awanse wewnętrzne)

  • Miejsce pracy: Gdańsk, CH Forum

TALLY WEiJL to marka modowa dla pewnych siebie kobiet i jeden z odważniejszych graczy na dzisiejszym międzynarodowym rynku mody. Połączenie najbardziej poszukiwanych trendów i unikalnego doświadczenia marki sprawiło, że szwajcarska firma, założona w 1984 roku przez Tally Elfassi-Weijl i Beat Grüring, od ponad 30 lat odnosi sukcesy. Dziś TALLY WEiJL jest obecna w 860 sklepach w 38 krajach.

Przewiń do profilu firmy