Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1142 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Sklepu

  • Gdańsk, Gdynia, pomorskie
  • Kierownik
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grand Cru S.A. jest firmą importującą na wyłączność i sprzedającą wina z wielu winnic świata. Pod marką dobrewina.pl stworzyliśmy sieć sklepów specjalistycznych sprzedających "Dobre Wina w Dobrej Cenie". Jesteśmy twórcą systemu franczyzowego i agencyjnego, który tworzy rozwiniętą sieć sprzedaży wina w Polsce. Aktualnie poszukujemy osoby która poprowadzi nasz sklep w podpoznańskich Komornikach.

    Kierownik Sklepu dobrewina.pl
    Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia
    Nr. ref.: G/02/2015,

    Opis stanowiska:

    • Samodzielne prowadzenie sklepu specjalistycznego dobrewina.pl
    • Osiąganie wyznaczonych celów biznesowych na rynku detalicznym oraz B2B.
    • Kreowanie nowych perspektyw sprzedażowych,
    • Nawiązywanie i prowadzenie współpracy z nowymi klientami, profesjonalna i rzetelna obsługa klienta.
    • Budowanie długotrwałych relacji z klientami oraz dbanie o wizerunek firmy w regionie.
    • Odpowiedzialność za realizację standardów dobrewina.pl

    Wymagania:

    • 3 letniego doświadczenie w sprzedaży usług B2B, B2C lub doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej lub detalicznej w branży dóbr ekskluzywnych lub alkoholowych.
    • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne, prezentacyjne sprzedażowe .
    • Orientacja na rezultat oraz wytrwałość w dążeniu do celów, wysoka kultura osobista.
    • Inicjatywa i duża samodzielność w działaniu, dyspozycyjność, zaangażowanie.
    • Gotowość do pozyskiwania klientów korporacyjnych, w kontaktach bezpośrednich, poza sklepem.
    • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
    • Czynne Prawa jazdy kategorii B, bardzo dobra znajomość MS Office.

    Oferujemy:

    • Konkurencyjne produkty bardzo dobrej jakości.
    • Rzetelny i klarowny system wynagrodzeń.
    • W perspektywie dalszej możliwość zostania właścicielem sklepu na zasadach agencji lub franczyzy.

    Aplikacje: Życiorys ze zdjęciem i List Motywacyjny prosimy przesłać za pomocą:

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami

    Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 883)."