Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik sklepu

Kultura Smaku SA Orłowo sp.k.

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie najwyżej obsługi klienta zgodnie ze standardami organizacji

  • Reagowanie w niestandardowych sytuacjach

  • Organizowanie i nadzorowanie pracy

  • Współodpowiedzialność za funkcjonowanie placówki

  • Bieżąca analiza wyników sprzedażowych

  • Raportowanie wyników do Zarządu

  • Reprezentowanie spółki przed organami i kontrahentami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe

  • Doświadczenie w zarządzaniu jednostką gastronomiczną lub/i jednostką z branży spożywczej

  • Poprawne ustalanie priorytetów i delegowanie zadań

  • Praca przy realizacji wskaźników sprzedażowych

  • Umiejętność pracy w zakresie zróżnicowanych zadań

  • Sumienność, systematyczność, samodzielność

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat lub kontrakt B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w systemie zmianowym

  • Szkolenia

  • Po okresie próbnym możliwość z otrzymania bonusu w postaci dodatkowej opieki medycznej

Kultura Smaku Thelikatesy to intensywnie rozwijająca się sieć delikatesów w Polsce, która dostarcza świeże produkty regionalne, ekologiczne oraz marki premium.

Jeśli interesujesz się zdrową żywnością, cenisz jakość sprzedawanych produktów, a satysfakcję klientów stawiasz na pierwszym miejscu, to chcemy współpracować właśnie z Tobą.

Przewiń do profilu firmy

CV prosimy przesłać za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Odezwiemy się tylko do wybranych kandydatów.