Kierownik Sklepu

  • Gliwice, śląskie
  • Kierownik
  • 2019-03-19
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 2019-04-25)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EKO Holding S.A. wchodzący w skład Grupy EUROCASH
    Właściciel Supermarketów EKO, Ledi
    i Delikatesy Centrum
    poszukuje
    kandydatów na stanowisko
    Miejsce pracy: Gliwice

    Zadania Kierownika Sklepu:

    • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe sklepu
    • zapewnienie sprawnego funkcjonowania sklepu
    • zarządzanie zespołem Pracowników
    • dbanie o ustalone standardy handlowe

    Oczekiwania wobec Kierownika Sklepu:

    • doświadczenie na stanowisku związanym
      z zarządzaniem personelem
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • umiejętność budowania relacji
      ze współpracownikami
    • dyspozycyjność, odpowiedzialność i zaangażowanie
      w wykonywane obowiązki
    • Twoim atutem będzie praca w handlu detalicznym

    Oferujemy:

    • stabilność zatrudnienia
    • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym
    • rozwój kompetencji poprzez szkolenia
    • możliwość awansu wewnętrznego – ponad połowa naszych Kierowników Regionalnych to byli Kierownicy Sklepów
    • dodatkowe benefity w postaci: prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia, karty rabatowej, bonów okolicznościowych, karty multisport, bogatej oferty w ramach świadczeń socjalnych dla dzieci i pracowników
    Gliwice - Aplikuj

    opis