Ta oferta pracy jest nieaktualna od 40 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Sklepu

  • Gniezno, Września, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 10.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Martes Sport Sp. z o.o.

    Jesteśmy producentem oraz importerem odzieży, obuwia oraz sprzętu sportowego renomowanych firm: AQUAWAVE, ARENA, BEJO, COLMAR, COOL SLIDE, ELBRUS, HI-TEC, ICEPEAK, IGUANA, IQ, MAGNUM, MARTES, NIKE ACCESSORIES.

    Dysponujemy szeroką gamą produktów najwyższej jakości dla różnych dziedzin aktywności fizycznej. Trekking, sporty zimowe, pływanie, rower to jedne z wielu dyscyplin, dla których technologie stosowane w naszych produktach są w stanie zapewnić duży komfort i bezpieczeństwo.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:
    Miejsce pracy: Września, Gniezno Galeria Piastova, Zielona Góra

    Opis stanowiska:

    • prowadzenie i kierowanie powierzonym sklepem zgodnie ze standardami firmy,
    • podejmowanie działań umożliwiających osiągnięcie planowanego poziomu sprzedaży,
    • kontrola wdrażania określonych działań przy współpracy z Kierownikiem Regionu Sprzedaży,
    • zarządzanie i motywowanie podległego zespołu,
    • wdrażanie akcji marketingowych i promocyjnych,
    • budowanie pozytywnego wizerunku sklepu i marki.

    Wymagania:

    • udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika, zastępcy kierownika lub osoby funkcyjnej w sieciach handlowych,
    • doświadczenie w pracy w handlu,
    • dyspozycyjność,
    • zaangażowanie, odpowiedzialność, kreatywność,
    • umiejętność zarządzania kilkunastoosobowym zespołem pracowników,
    • znajomość branży sportowej będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • atrakcyjną pracę w prężnie rozwijającej się, nowoczesnej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
    • samodzielną, ciekawą pracę w młodym zespole,
    • możliwość zdobywania nowych doświadczeń,
    • interesujące wyzwania przy realizacji zadań,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • motywacyjny system wynagrodzeń,
    • pakiet dodatkowych benefitów (Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe).
    Września- Aplikuj
    Gniezno Galeria Piastova - Aplikuj
    Zielona Góra - Aplikuj

    więcej o nas na:

    www.martessport.com.pl