Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Sklepu

MAXI ZOOO firmie

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie sprzedaży w sposób zapewniający realizację planów sprzedaży

  • Utrzymywanie obsługi Klienta na jak najwyższym poziomie

  • Sprawowanie kontroli nad stanem magazynowym

  • Zarządzanie Zespołem podczas nieobecności Kierownika Sklepu (motywowanie, szkolenie, delegowanie zadań)

  • Utrzymywanie najwyższych standardów wizualizacji oraz ekspozycji towaru na sklepie

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w prowadzeniu sklepu i zarządzania Zespołem

  • Doświadczenia w pracy ze wskaźnikami sprzedażowymi

  • Gotowości do pracy na różne zmiany oraz w weekendy

  • Pełnego zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań oraz samodzielności

  • Chęci w podjęciu długotrwałej współpracy

  • Mile widziani miłośnicy zwierząt :)

Mile widziane

  • Miłośnicy zwierząt

To oferujemy

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego oraz otwartość na długotrwałą współpracę

  • System premiowy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Możliwość skorzystania z pakietu sportowego

  • Cykl szkoleń obejmujących takie obszary jak: techniki sprzedaży, zarządzanie zespołem, prowadzenie rekrutacji, produkty dla zwierząt

  • Szansę na dalszy rozwój zawodowy i realizację ciekawych projektów

  • Możliwość przychodzenia do pracy z Pupilem

  • Świeże owoce na początku każdego miesiąca

  • Dodatkowy benefit za wolontariat na rzecz zwierząt

  • Dodatkowe dni urlopu za staż pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • praca z pupilem

MAXI ZOO

Maxi Zoo to największa sieć sklepów zoologicznych zajmująca pierwsze miejsce w Polsce i w Europie.

Nasi Pracownicy wypełniają misję firmy i dokładają wszelkich starań, aby życie zwierząt i ich Opiekunów było łatwiejsze, lepsze i szczęśliwsze.

W naszych sklepach oferujemy produkty dla zwierząt wysokiej jakości. NIE sprzedajemy zwierząt, ale nasi Klienci odwiedzają nas ze swoimi Pupilami.

Przewiń do profilu firmy

Zacznij pracę w rozwijającej się firmie, wyślij już dziś lub pozostaw swoje CV w naszych sklepach.

* Nagroda Top For Dog 2019 w kategorii Najlepszy Sklep Stacjonarny