Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Sklepu

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Kierownik
  • 2019-04-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CIEKAWA PRACA?
    Odkryj ją właśnie w TCHIBO!
    Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

    CZEGO MOŻESZ SIĘ
    U NAS SPODZIEWAĆ?

    Tchibo to miejsce, w którym oferujemy
    klientom produkty różnych kategorii, np.
    akcesoria do domu, odzież damską
    i męską, kawę paloną i rozpuszczalną
    oraz ekspresy Cafissimo. Na miejscu można
    również skosztować aromatycznej kawy
    i zjeść pyszne ciasto.

    kogo szukamy?

    zależy nam na kandydatach którzy:

    • są zorientowani na realizację wyników sprzedażowych,
    • znają i rozumieją główne wskaźniki sprzedażowe oraz potrafią przełożyć je na działania operacyjne w sklepie,
    • mają doświadczenie w zarządzaniu sklepem i zespołem pracowników,
    • potrafią organizować pracę swoją i całego zespołu,
    • lubią pracować w zmiennym i dynamicznym środowisku,
    • są samodzielni i proaktywni w działaniu.

    czym będziesz się zajmować?

    twoje główne zadania to:

    • odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie sklepu – zgodne ze standardami Tchibo,
    • skuteczna koordynacja działań zespołu oraz realizacja zakładanych celów sprzedażowych i finansowych,
    • zagwarantowanie profesjonalnej i kompetentnej obsługi klienta,
    • zorientowana na klienta sprzedaż produktów.

    co dla ciebie przygotowaliśmy?

    z tchibo zyskasz więcej niż myślisz:

    • stabilność i bezpieczeństwo – zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo,
    • pewność – oferujemy pracę bez okresu próbnego,
    • szacunek i partnerstwo – opracowujemy elastyczny grafik dopasowany do każdego pracownika,
    • rozwój – umożliwiamy awans w ramach rekrutacji wewnętrznych w sklepach lub centrali,
    • wyjątkowe prezenty – pamiętamy o urodzinowym prezencie, upominku na święta, z okazji narodzin dziecka lub stażu pracy,
    • troskę o zdrowie – zapewniamy bezpłatną opiekę medyczną i kartę Multisport,
    • humor i rozrywkę – organizujemy cykliczne konkursy z nagrodami, spotkania integracyjne i gwarantujemy świetną atmosferę pracy.