Ta oferta pracy jest nieaktualna od 151 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Sklepu i Obsługi Klienta

  • Kalisz, Piła, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rebel Electro

    Sieć salonów Rebel Electro w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kalisz, Piła
    Numer referencyjny: kierownik_sklep/Kalisz/2018, kierownik_sklep/Piła/2018

    Opis stanowiska:

    • Zarządzanie sklepem i zespołem sprzedawców
    • Aktywna sprzedaż produktów elektronicznych – gwarantujemy brak sprzedaży około produktowej tj. dodatkowych gwarancji i ubezpieczeń
    • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów
    • Utrzymywanie relacji handlowych z kontrahentami
    • Opieka i dbałość o estetyczny wygląd sklepu
    • Pozyskiwanie nowych partnerów handlowych
    • Planowanie działań promocyjnych sklepu

    Wymagania:

    • Umiejętność brania odpowiedzialności za zespół
    • Ambicja i motywacja do pracy
    • Kreowanie sprzedaży, a przez to dbanie o wysokość swojego wynagrodzenia
    • Chęć uczenia się i rozwijania swoich umiejętności
    • Odpowiedzialność i dobra organizacja czasu pracy
    • Zdolności szybkiego uczenia
    • Zainteresowanie nowymi technologiami bądź znajomość branży elektronicznej lub komputerowej
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • Pracę w dużej, stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasowym
    • Stałe, miesięczne wynagrodzenie + premie uzależnioną od osiągniętych wyników sprzedaży
    • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez LECHPOL ELECTRONICS z siedzibą w MIĘTNEM".