Kierownik Sklepu

  • Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 22.11.2017
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 22.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Zapraszamy do współpracy z jedną z największych polskich firm odzieżowych, która posiada sieci salonów w kraju oraz za granicą. Możesz mieć wpływ na rozwój Grupy Kapitałowej REDAN z zaangażowaniem i inicjatywą budować takie marki jak Top Secret, Troll, Drywash.

Kierujemy się przekonaniem, że nasze sukcesy możemy osiągać tylko dzięki współpracy w sprzyjającej i niepowtarzalnej atmosferze. Nasza firma aktywnie wspiera Fundację Happy Kids, dołączając do Nas, stajesz się członkiem organizacji aktywnie wspierającej potrzebujące dzieci.

Miejsce pracy: Inowrocław
K/11/2017

Kierownik prowadzący nasz sklep odpowiedzialny będzie za realizację celów biznesowych (realizacja planu sprzedażowego oraz zarządzanie jakością sprzedaży), właściwy poziom obsługi klienta, za powierzony towar.

Zakres zadań:

  • zarządzanie sprzedażą w sklepie
  • planowanie i organizacja pracy własnej i zespołu
  • stawianie celów i rozliczanie pracowników z zadań
  • motywowanie zespołu i poszczególnych pracowników
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów i stosowaniem procedur sklepu (m.in. ekspozycji towaru, dokumentacji, pracy sklepu)
  • rekrutacja i selekcja personelu
  • profesjonalna obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy

Oferujemy:

  • udział w szkoleniach przygotowujących do roli Kierownika
  • stabilne miejsce zatrudnienia
  • możliwość rozwoju
  • niezbędne narzędzia pracy

Od kandydatów oczekujemy spełnienia następujących wymagań:

  • 2 letnie doświadczenie w kierowaniu sklepem (mile widziane w branży odzieżowej, obuwniczej)
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • umiejętność oceny i analizy osiąganych wyników sprzedażowych
  • umiejętność organizacji podstawowych procedur funkcjonujących w sklepie, w tym VM i obsługi klienta
  • dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • inicjatywa i przedsiębiorczość w działaniu
  • umiejętność motywowania zespołu
  • komunikatywność
  • samodzielność w działaniu

Administratorem danych jest GK Redan z siedzibą w Łódź 94-250, Żniwna 10/14 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się