Oferta pracy

Kierownik sklepu internetowego

MEBLOLUX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Nidzica, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Każdy dzień zaczynasz od śledzenia trendów w e-handlu, Twoją ulubioną formą spędzenia wolnego czasu jest analizowanie wyników sprzedaży, a zdmuchując świeczki na urodzinowym torcie marzysz o wzrostach konwersji? To znaczy, że u nas znajdziesz swoje idealne miejsce na Ziemi! Czeka na Ciebie wygodne biurko, zgrany zespół, dobra kawa i możliwość zarządzania jednym z największych sklepów internetowych z branży meblowej w wojewodzie warmińsko-mazurskim.

Miejsce pracy: Działdowo

Zadania, które będziesz realizował:

  • Współtworzenie i odpowiedzialność za realizację celów w firmie odnoszącej sukcesy zarówno w prowadzeniu sklepów, jak i sklepu internetowego, tworząc nowoczesną, zintegrowaną sieć kanałów dotarcia do klientów.
  • Planowanie i budżetowanie działań rozwojowych, koordynowanie współpracy z zewnętrznymi agencjami.
  • Bieżąca analiza wyników prowadzonych działań, przygotowywanie raportów na potrzeby Zarządu, wyciąganie wniosków, praca ze wskaźnikami.
  • Wdrażanie nowych inicjatyw w celu zwiększenia konwersji sprzedaży.
  • Utrzymanie i rozwój serwisów internetowych i narzędzi e-commerce.
  • Odpowiedzialność za kształt produktu w kanale sprzedażowym - parametryzacja oraz analiza rentowności produktu.
  • Automatyzacja procesów logistyczno-sprzedażowych.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży w kanale online. Znajomość narzędzi e-handlu i narzędzi analitycznych ( podstawy Presta, Google Analytics).
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Word, Excel, Power.
  • Umiejętności analityczne.
  • Kreatywność i entuzjazm w wykonywaniu codziennych obowiązków.
  • Podstawowa znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem.
  • Podstawowa znajomość HTML będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie dodatkowym atutem.

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, bo nie samą satysfakcją żyje manager ds. e-commerce :)
  • Dużą samodzielność w działaniu, dzięki której niemożliwe przestanie istnieć.
  • Pracę przy ciekawych i pełnych wyzwań projektach, za sprawą której każdy dzień stanie się przygodą.
  • Otwartość i wsparcie przy realizacji własnych pomysłów, bo wiemy, że ogranicza nas tylko wyobraźnia.
  • Niezbędne narzędzia w pracy na w/w stanowisku, żebyś mógł w efektywny sposób realizować swoje pomysły.

Dołącz do naszego zespołu i wspólnie stwórzmy coś wyjątkowego!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy