Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Sklepu Internetowego

  • Opole, opolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 15.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    LATEX OPONY SPÓŁKA AKCYJNA
    Jedna z największych polskich hurtowni opon
    poszukuje kandydata na stanowisko:
    KIEROWNIK SKLEPU INTERNETOWEGO
    Miejsce pracy: Opole

    Opis stanowiska:

    • Budowanie strategii sprzedaży oraz strategii marketingowej sklepu internetowego w oparciu o analizę sprzedaży i obserwacje rynkowe
    • Promocja sklepu w Internecie przy wykorzystaniu aktualnych technologii
    • Działania w obszarze SEO lub zlecanie działania firmom zewnętrznym
    • Kierowanie zespołem pracowników sklepu internetowego
    pas

    Wymagania:

    • Doświadczenie w kierowaniu sklepem internetowym
    • Umiejętność zarządzania zespołem
    • Biegła znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem sklepu internetowego
    • Doświadczenie w projektach dotyczących rozwoju sklepu internetowego (wdrożenie, integracje systemów, opracowywanie nowych funkcjonalności)
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
    • Kreatywność, działania nastawione na wynik, własna inicjatywa w pracy
    pas

    Oferujemy:

    • Pracę w pełnym wymiarze godzin w stabilnej polskiej firmie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Samodzielne stanowisko z możliwością opracowywania i wdrażania własnych pomysłów w obszarze sprzedaży on-line
    • Możliwość korzystania z programu świadczeń: rozbudowany program opieki medycznej (z możliwością rozszerzenia na rodzinę), możliwość uczestnictwa w programie MultiSport – karta Benefit, ubezpieczenie grupowe

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszeń zawierających CV za pomocą przycisku aplikowania

    wpisując w temacie wiadomości: Menedżer sklepu internetowego

    Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez administratora: Latex Opony S.A., ul. Krapkowicka 21, 45-760 Opole zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania, a zgoda może być odwołana w każdym czasie.”