Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Sklepu

Big StarO firmie

  • Jastrzębie-Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • organizację oraz nadzorowanie pracy podległego personelu,

  • przygotowanie raportów sprzedaży,

  • realizację przyjętych planów sprzedaży,

  • zapewnienie prawidłowej obsługi klienta zgodnie ze standardami Firmy Big Star Limited.

Nasze wymagania

  • wykształcenia na poziomie min. średnim,

  • min. 2-letniego doświadczenia w branży odzieżowej,

  • znajomości obsługi kasy fiskalnej oraz kart płatniczych,

  • umiejętności zarządzania oraz motywowania personelu.

To oferujemy

  • umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie,

  • elastyczne godziny pracy,

  • indywidualną ścieżkę rozwoju,

  • pracę dla znanej marki,

  • zniżki na nasze produkty, dofinansowany pakiet Multisport, pakiet medyczny,

  • szkolenia menadżerskie.

Big Star

„BIG STAR LIMITED” to polska Firma odzieżowa.

Obecnie posiada ponad 260 sklepów w kraju i zagranicą, konsekwentnie rozwijając sieć sprzedaży.

Przede wszystkim jednak „BIG STAR LIMITED” to ludzie; ambitni, zaangażowani i pełni pasji.

To osoby nie bojące się podejmować nowych wyzwań.

Zostań jednym z Nas. Dołącz do Naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy