Oferta pracy

Kierownik Sklepu JYSK

JYSK Sp z o.o.

  • Mielec

    Mielec, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem

  • rekrutacja i szkolenie nowych pracowników

  • dbanie o właściwe funkcjonowanie i wygląd sklepu

  • obsługa klientów

  • odpowiedzialność za wyniki sklepu

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w osiąganiu doskonałych wyników sprzedażowych razem ze swoim zespołem

  • posiadasz doświadczenie w zarządzaniu i rozwijaniu zespołu oraz w wyszukiwaniu talentów

  • potrafisz zapewnić fachową obsługę klienta

  • potrafisz dawać z siebie to co najlepsze i być aktywnym członkiem zespołu

  • potrafisz samodzielnie podejmować decyzje w zmiennym, dynamicznym środowisku i wziąć odpowiedzialność za podjęte decyzje

  • chcesz się rozwijać, masz ambicję i determinację

To oferujemy

  • świetną atmosferę w pracy

  • pracę w środowisku, w którym liczy się szybkie podejmowanie praktycznych decyzji na każdym poziomie organizacji

  • umowę o pracę na okres 12 miesięcy, po roku możliwość otrzymania umowy na czas nieokreślony

  • możliwości rozwoju i praktyczne szkolenia na najwyższym poziomie

  • dostęp do usystematyzowanych struktur i konceptów stwarzających możliwość osiągania wysokich rezultatów

  • atrakcyjny system socjalny m.in. świadczenia świąteczne, możliwość przystąpienia do opieki medycznej, ubezpieczenie, kartę rabatową JYSK, domki letniskowe w Danii

  • kulturę, w której doceniamy i celebrujemy wysokie wyniki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • atrakcyjny system premiowy

  • bogaty pakiet szkoleń i programów rozwojowych

Wszystkie nadesłane aplikacje są analizowane na bieżąco i finalizujemy proces rekrutacji, gdy tylko znajdziemy odpowiedniego kandydata.

Pierwszy sklep JYSK powstał w 1979 roku, obecnie posiadamy ponad 3000 sklepów na całym świecie. W związku z planowanym rozwojem, poszukujemy najlepszych kandydatów. Wykorzystaj tę szansę i zostań częścią JYSK.

Przewiń do profilu firmy