Oferta pracy

Kierownik Sklepu

Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Baltona S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, organizacja i kontrola działań związanych z funkcjonowaniem sklepów na terenie portu lotniczego

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania sklepu zgodnie ze standardami firmy

  • Nadzorowanie działań związanych z prawidłowym funkcjonowaniem sklepów

  • Efektywne motywowanie i zarządzanie podległymi pracownikami

  • Zapewnienie optymalnego poziomu zatowarowania

  • Kontrola obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy

  • Zarządzanie i rozwój licznego zespołu pracowników

Nasze wymagania

  • Nastawienie na realizację celów biznesowych

  • Umiejętności przywódcze czyli bycie liderem zespołu

  • Doświadczenie w sprzedaży lub bezpośredniej obsłudze klienta

  • Skuteczna umiejętność zarządzania licznym zespołem sprzedawców

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w spółce z kapitałem Skarbu Państwa w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (zniżki pracownicze na produkty dostępne w naszych sklepach, dofinansowanie karty multisport, nauka j. angielskiego w ramach platformy e-learningowej, świadczenia świąteczne).

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Zniżki na zakupy w naszych sklepach i kawiarniach

  • Miejsce parkingowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Baltona S.A.

Wkrótce na Międzynarodowym Porcie Lotniczym Katowice w Pyrzowicach powstaną nasze nowe sklepy i lokale gastronomiczne. Dlatego startujemy z rekrutacją i zapraszamy wszystkich zainteresowanych stabilną pracą w sprzedaży aby dołączyli do naszej kultowej marki obecnej na rynku od 75 lat.

Przewiń do profilu firmy