Oferta pracy

Kierownik Sklepu

Flügger Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Zarządzanie zespołem, rekrutacja nowych pracowników

  • Planowanie pracy personelu w sklepie (tworzenie grafików, planowanie urlopów)

  • Zapewnienie właściwego stanu magazynowego oraz rozłożenie asortymentu

  • Realizacja planów marketingowych związanych ze sklepem

  • Udział w codziennej pracy sklepu i obsługa klientów

  • Organizowanie spotkań i imprez dla klientów w sklepie

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem

  • Doświadczenie w organizacji pracy w sklepie (w tym – ustalanie grafików)

  • Doświadczenie w zarządzaniu stanem magazynowym towaru w sklepie

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta B2B

  • Umiejętności ustalania priorytetów i koncentracji na celach sprzedażowych, efektywności biznesowej,

  • Umiejętności skutecznej komunikacji

  • Samodzielność i odpowiedzialność

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym i w weekendy

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę w miłej atmosferze w profesjonalnym zespole,

  • szkolenia niezbędne do wykonywanej pracy,

  • prywatną opiekę medyczną, wczasy pod gruszą, karty sportowe, zniżki pracownicze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

Flügger Poland Sp. z o.o.

Flügger jest obecnie jednym z największych skandynawskich dostawców farb dekoracyjnych, produktów do malowania i zabezpieczania powierzchni drewnianych, okładzin ściennych, narzędzi malarskich i środków czystości. Priorytetem dla Flügger jest dostarczanie produktów przyjaznych środowisku tworzących jednocześnie piękne i trwałe powierzchnie o wysokiej jakości.

Przewiń do profilu firmy