Ta oferta pracy jest nieaktualna od 313 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Sklepu

  • Warszawa, Zielonka, Wołomin, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, mazowieckie
  • Kierownik
  • 07.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    API MARKET Sieć sklepów z polskim kapitałem zatrudni do swoich placówek osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Warszawa, Wołomin, Zielonka

    Kandydatom oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę pracy
    • szkolenie wprowadzające
    • terminowe wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowania
    • pakiet medyczny
    • możliwość korzystania z ubezpieczenia na życie
    • realizację i rozwój umiejętności poprzez system szkoleń

    Opis stanowiska:

    • zapewnienie sprawnego funkcjonowania placówki na zasadach obowiązujących w firmie
    • realizacja powierzonych celów biznesowych
    • nadzór nad zamówieniami
    • kontrola kosztów
    • zarządzanie podległym zespołem
    • rekrutacja i szkolenie pracowników

    Nasze oczekiwania:

    • doświadczenie na stanowisku kierowniczym
    • komunikatywności i pozytywnego nastawienia
    • umiejętności zarządzania czasem i podległym zespołem
    • otwartość na nowe wyzwania
    • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

    Aplikacje prosimy przesyłać klikając na przycisk Aplikuj.

    CV zawierające klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).