Oferta pracy

Kierownik Sklepu

Devire

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży fashion. Szukamy Kierownika do nowo otwartego skelpu w Koszalinie. Poszukujemy ludzi entuzjastycznych, zaangażowanych i samodzielnych. Jeśli jesteś osobą pełną pomysłów a atmosfera w pracy jest dla Ciebie bardzo ważna, odezwij się do nas!

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie sklepem zgodnie ze standardami firmy,

  • Realizacja planów sprzedażowych,

  • Zarządzanie personelem,

  • Motywowanie oraz rozwój kompetencji podległego zespołu,

  • Budowanie pozytywnego wizerunku sklepu.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na stanowisku kierownika/ zastępcy kierownika w sieciach handlowych,

  • Nastawienie na obsługę klienta,

  • Entuzjazm i zaangażowanie w działaniu,

  • Orientacja na cel,

  • Nastawienie na wspólne osiąganie sukcesów,

  • Chęci do pracy w zespole,

  • Umiejętności zarządzania oraz motywacji podległego zespołu

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę

  • Motywacyjny system premiowy

  • Elastyczne grafiki

  • Konkursy sprzedażowe dla zespołów

  • Zniżki na odzież

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy