Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Sklepu

MOUNTAIN WAREHOUSE POLSKA sp. z o.o.

4 5006 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie podległym zespołem (5-10 osób)

  • odpowiedzialność za funkcjonowanie i obroty sklepu

  • dbanie o odpowiednia prezentację towaru (visual merchandising)

  • raportowanie wyników sprzedaży

  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy w firmie o profilu handlowym na stanowisku kierowniczym

  • umiejętność motywowania pracowników

  • znajomość j. angielskiego (warunek konieczny)

  • znajomość branży outdoor mile widziana

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • umowę o pracę

  • premie miesięczne (do 800pln)

  • dostęp do platformy Mybenefit i kartę Multisport

  • duże zniżki na nasze produkty

O nas

Mountain Warehouse to jeden z liderów branży outdoorowej w Wielkiej Brytanii, aktualnie to firma mająca ponad 360 sklepów w Europie, USA, Kanadzie i Nowej Zelandii.