Ta oferta pracy jest nieaktualna od 100 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Sklepu

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 16.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lindt & Sprüngli jest międzynarodową organizacją powszechnie uznawaną za lidera na rynku najwyższej jakości wyrobów czekoladowych. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:
    KIEROWNIK SKLEPU
    Miejsce pracy: Kraków, Factory Outlet

    Opis stanowiska:

    • Zarządzanie podległym zespołem (2-3 osoby), motywowanie i rozwijanie pracowników
    • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów na odpowiednim poziomie zgodnie z obowiązującymi standardami
    • Dbanie o zgodny ze standardami wygląd punktu sprzedaży
    • Przygotowywanie miesięcznych grafików czasu pracy dla zespołu
    • Zamawianie produktów i planowanie sprzedaży
    • Opracowywanie analiz oraz raportów sprzedażowych
    • Ustalanie asortymentu produktowego oraz mechanizmów promocyjnych

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Min. 2-letniego doświadczenia w zarządzaniu sklepem i zespołem w branży retail
    • Silnego zorientowania na realizację wyznaczonych celów
    • Doświadczenia w planowaniu działań promocyjnych i sprzedażowych
    • Umiejętności zapewnienia najwyższych standardów aktywnej obsługi klienta w sklepie
    • Umiejętności organizowania pracy zespołu, motywowania i dbania o jego rozwój
    • Otwartości i entuzjazmu
    • Uczciwości i wysokiej kultury osobistej
    • Dobrej znajomości języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę dla prestiżowej firmy
    • Szansę zdobycia unikalnych doświadczeń w sprzedaży produktów Premium
    • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię zależną od osiąganych wyników
    • Opiekę medyczną
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij do nas swoje CV, klikając na przycisk Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".