Oferta pracy

Kierownik Sklepu - Kutno Prima Park

Dealz Poland Sp. z o.o.

  • Kutno

    Kutno, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie, wspieranie i motywowanie całego zespołu do osiągania założonych celów sprzedażowych,

  • Organizowanie pracy własnej oraz całego zespołu

  • Zapewnienie najwyżej obsługi klienta

  • Bieżąca analiza i raportowanie wyników sprzedażowych

  • Umiejętne reagowania w niestandardowych sytuacjach

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjnych i interpersonalne

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Motywacja i pozytywne nastawienie do pojawiających się wyzwań w codziennej pracy

  • Doświadczenie w pracy w handlu

  • Entuzjazm

To oferujemy

  • Gwarantujemy umowę o pracę

  • Stabilne zatrudnienie

  • Korzystne wynagrodzenie na czas

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego

  • Brak konieczności posiadania książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Pracę w przyjaznym zespole!

  • Benefity

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka szkolna

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group.

Pierwszy sklep w Polsce otworzyliśmy w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania.

Dziś jest ich już kilkadziesiąt, a my wciąż mamy ochotę na więcej!

Takiego sklepu jeszcze nie było!

Sklepy Dealz w Polsce oferują swoim klientom szeroki asortyment produktów spożywczych, przemysłowych, drogeryjnych oraz kosmetycznych dobrych marek, w super cenach, zawsze!

Przewiń do profilu firmy

Jesteśmy przekonani, że nasz sprawdzony model sklepu podbije serca polskich klientów, a Ty możesz stać się częścią naszego wspólnego sukcesu!