Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Sklepu – Lider Zespołu Sprzedażowego (Puma)

Sportroom

  • Pawia 5, Mistrzejowice, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Sportroom

Pawia 5

Mistrzejowice

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie efektywnego Zespołu Sprzedażowego – to będzie Twoje najważniejsze zadanie

  • Całościowe zarządzanie salonem PUMA tak, aby przynosił on jak największe zyski sprzedażowe i pozytywnie reprezentował naszą markę

  • Przekraczanie planów sprzedażowych wyznaczonych dla podległego sklepu PUMA

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe zdobyte na stanowisku Menedżera Sklepu – warunek konieczny

  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe – musisz lubić i umieć sprzedawać – warunek konieczny

  • Umiejętność monitorowania pracy Sprzedawców i wspierania ich w osiąganiu planów sprzedażowych

  • Komunikacja interpersonalna na wysokim poziomie

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Umiejętność świadomego przerzucania uwagi

  • Nastawienie na rozwój

To oferujemy

  • Dużo szkoleń menedżerskich oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • Zniżki na produkty Naszych marek

  • Przyjazną atmosferę pracy i wspierający Zespół

  • Dodatkowe programy