Oferta pracy

Kierownik Sklepu

Calzedonia/Intimissimi/TezenisO firmie

Calzedonia/Intimissimi/Tezenis

al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 15/23

Łódź

Interesujesz się modą i najnowszymi trendami? Chcesz rozwijać się w sprzedaży, poprowadzić własny zespół i codziennie mieć realny wpływ na biznes?

Aktualnie na świecie mamy ponad 4600 sklepów, w Polsce jest ich ponad 150. Wciąż się rozwijamy, otwieramy nowe lokalizacje i poszukujemy talentów do naszych zespołów.

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!

CALZ POLSKA Sp. z o.o. to właściciel marek

CALZEDONIA – INTIMISSIMI – TEZENIS

Obecnie poszukujemy Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:

KIEROWNIK SKLEPU CALZEDONIA

Twój zakres zadań:

  • Zarządzanie pracą sklepu
  • Szkolenie i motywowanie zespołu sprzedażowego
  • Aktywna obsługa klienta i sprzedaż
  • Realizacja planów sprzedażowych

Zanim rozpoczniesz pracę, weźmiesz udział w szkoleniach, dzięki którym poznasz nasze produkty, sposób funkcjonowania sklepu oraz tajniki profesjonalnego zarządzania zespołem. Na każdym etapie możesz liczyć na realne wsparcie ze strony doświadczonego managera regionalnego.

U KANDYDATÓW NA TO STANOWISKO POSZUKUJEMY:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku managerskim;
  • Doświadczenia w obsłudze klienta (chętnie poznamy osoby z doświadczeniem w retailu);
  • Bardzo dobrych umiejętności organizacyjnych;
  • Motywacji i zaangażowania w wykonywaną pracę;
  • Mile widziana: znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację.

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ:

  • Umowa o pracę (pełen etat)
  • Stałe wynagrodzenie z systemem premiowym
  • Elastyczny grafik dopasowany do potrzeb
  • Pakiet benefitów ( w tym dostęp do karty Multisport)
  • Produkty do testowania z najnowszych kolekcji
  • Bezpłatna opieka medyczna
  • Atrakcyjna zniżka na produkty naszych marek
  • Szkolenia wspomagające rozwój kompetencji

Calz Polska to właściciel marek

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy