Oferta pracy

Kierownik Sklepu

Calz Polska sp. z o.o.O firmie

  • Pabianicka 245, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Calz Polska sp. z o.o.

Pabianicka 245

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie w sklepach procedur zgodnie z wytycznymi marki;

  • Realizacja założonych wyników sprzedażowych oraz wskaźników KPI;

  • Aktywna, profesjonalna obsługa klienta i sprzedaż;

  • Rekrutacja i szkolenie zespołu;

  • Monitorowanie pracy zespołu oraz dbanie o wysoki poziom motywacji poprzez konstruktywny feedback;

  • Stały nadzór nad utrzymywaniem jednolitego wizerunku sklepu;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku managerskim w branży retail;

  • Motywacja do osiągania wysoko postawionych celów nie tylko sprzedażowych.

  • Umiejętność planowania i realizacji powierzonych zadań.

  • Dobra organizacja pracy własnej i zespołu.

  • Otwartość i gotowość do pracy z zespołem i klientami.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Stałe wynagrodzenie i system premiowy uzależnione od wyników pracy.

  • Ciekawe nagrody w konkursach sprzedażowych.

  • Dostępu do karty Multisport.

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną.

  • Zniżki na produkty we wszystkich markach Calzedonia Group.

  • Szkolenia wspomagających rozwój kompetencji zawodowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • produkty do testowania

  • ciekawe nagrody w konkursach sprzedażowych

CALZ POLSKA to część włoskiej grupy Calzedonia Group, której sercem jest sieć ponad 150 tętniących życiem sklepów – Calzedonia, Intimissimi, Intimissimi Uomo, Tezenis oraz Falconeri. Każda z pięciu marek jest wyjątkowa i w swoich kolekcjach odzwierciedla połączenie komercyjnej wizji, trendów i kreatywności. Każdego dnia dbamy o naszych Klientów dostarczając im najwyższej jakości bieliznę oraz odzież, stawiając na indywidualną obsługę klienta. Nasze produkty dzięki włoskiemu DNA i unikatowemu designowi trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Jesteśmy przekonani, że firma może osiągać swoje cele wyłącznie wtedy, kiedy naprawdę ceni swoich pracowników i pomaga im zrealizować w pełni ich potencjał.

Zdobądź pracę w stylu CALZ!

Szukamy właśnie Ciebie!

Przewiń do profilu firmy