Oferta pracy

Kierownik Sklepu

ALDI PolskaO firmie

  • Łomża

    Łomża, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem pracowników.

  • Praca na sali sprzedaży i zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta.

  • Efektywna organizacja pracy sklepu.

  • Zapewnienie prawidłowego poziomu zatowarowania sklepu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu pracą w sklepie oraz zespołem pracowników.

  • Wykształcenie min. średnie.

  • Zaangażowanie i gotowość do podejmowania decyzji.

  • Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy.

  • Ambicja oraz chęć rozwoju zawodowego.

  • Pozytywne nastawienie do pracy.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją.

  • Pierwszą umowę na rok, kolejną na czas nieokreślony.

  • Kompleksowe wdrożenie do pracy.

  • Szkolenia wewnętrzne.

  • Możliwość rozwoju.

  • Konkursy pracownicze.

  • Nagrody jubileuszowe.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • brak okresu próbnego

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie CV

2

Spotkanie rekrutacyjne

3

Decyzja o współpracy

4

Wdrożenie

ALDI Polska

Jesteśmy częścią ALDI Nord, nasze sklepy znajdziesz w 9 europejskich krajach, w których zatrudniamy ponad 70 000 pracowników. Nasza historia sięga 1914 roku i momentu, kiedy staliśmy się twórcą formatu dyskontu. Znamy się na tym, co robimy. To pozwala nam w #teamALDI czuć się pewnie i stabilnie, ale też motywuje do tego, aby ciągle się rozwijać. Od 13 lat także w Polsce, w rosnącej liczbie sklepów. Otworzymy ich jeszcze więcej, dlatego potrzebujemy Ciebie, Twojego zaangażowania i umiejętności, aby razem dbać o to, co najważniejsze. Zapewniamy naszym klientom to, czego potrzebują na co dzień: świeże produkty najlepszej jakości w dobrej cenie. Prostota, niezawodność i odpowiedzialność opisują nasze podejście do klientów i pracowników, dlatego możesz na nas liczyć.

Bądź #teamALDI, po prostu.

Przewiń do profilu firmy