Oferta pracy

Kierownik Sklepu

GUESS POLAND Sp. z o.o.O firmie

  • Lubin, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Od 1981 roku GUESS jest jedną z najbardziej uznanych i wpływowych współczesnych marek odzieżowych na świecie. Nieustanne zaangażowanie, kreatywność i entuzjazm naszych pracowników są podstawą sukcesu marki GUESS. Obecnie szukamy najbardziej utalentowanych i pełnych pasji osób do naszego zespołu jako:

KIEROWNIK SKLEPU

OPIS STANOWISKA:

  • Odpowiedzialność za kompleksowe funkcjonowanie sklepu
  • Osiąganie oczekiwanych obrotów i założonych KPIs
  • Motywowanie zespołu
  • Tworzenie atmosfery sprzyjającej rozwojowi podległych pracowników i osiąganiu doskonałości
    w realizacji obowiązków
  • Dbałość o odpowiednią ekspozycję towarów i stany magazynowe
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów i komunikacji w sklepie

WYMAGANIA:

  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku samodzielnego Kierownika Sklepu lub 3-letnie doświadczenie jako Z-ca Kierownika Sklepu – branża modowa
  • Zdolności przywódcze i wysokie standardy obsługi klienta
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w skutecznym motywowaniu i efektywnym zarządzaniu kilkuosobowym zespołem
  • Znajomość trendów i mechanizmów działających na rynku sprzedaży detalicznej
  • Znajomość podstaw prawa pracy
  • Entuzjazm, dynamizm w działaniu, komunikatywność, otwartość, łatwość nawiązywania relacji
  • Zainteresowanie trendami modowymi
  • Umiejętność logicznego rozumowania na podstawie danych liczbowych
  • Etyka biznesowa

Rezerwujemy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy