Ta oferta pracy jest nieaktualna od 201 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Sklepu

  • Lublin, lubelskie
  • Kierownik
  • 06.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Od 1981 GUESS jest jedną z najbardziej uznanych i wpływowych współczesnych marek odzieżowych na świecie. Nieustanne zaangażowanie, kreatywność i entuzjazm naszych pracowników są podstawą sukcesu marki GUESS. Obecnie, ze względu na dalszą ekspansję i planowane otwarcia nowych sklepów, szukamy najbardziej utalentowanych i pełnych pasji osób do naszego zespołu na stanowisko:

    KIEROWNIK SKLEPU GUESS
    Miejsce pracy: Lublin

    OPIS STANOWISKA:

    • Odpowiedzialność za kompleksowe funkcjonowanie sklepu
    • Osiąganie oczekiwanych obrotów i założonych KPIs
    • Motywowanie zespołu
    • Tworzenie atmosfery sprzyjającej rozwojowi podległych pracowników i osiąganiu doskonałości w realizacji obowiązków
    • Dbałość o odpowiednią ekspozycję towarów i stany magazynowe
    • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów i komunikacji w sklepie

    WYMAGANIA:

    • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku samodzielnego Kierownika Sklepu lub 3-letnie doświadczenie jako Z-ca Kierownika Sklepu – branża modowa
    • Zdolności przywódcze i wysokie standardy obsługi klienta
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Doświadczenie w skutecznym motywowaniu i efektywnym zarządzaniu kilkuosobowym zespołem
    • Znajomość trendów i mechanizmów działających na rynku sprzedaży detalicznej
    • Znajomość podstaw prawa pracy
    • Entuzjazm, dynamizm w działaniu, komunikatywność, otwartość, łatwość nawiązywania relacji
    • Zainteresowanie trendami modowymi
    • Umiejętność logicznego rozumowania na podstawie danych liczbowych
    • Etyka biznesowa

    OFERUJEMY:

    • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i udział w intensywnym rozwoju firmy na rynku polskim
    • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy)
    • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego
    • Udział w zagranicznych szkoleniach
    • Pracę w przyjaznym, kreatywnym i zaangażowanym zespole
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Rezerwujemy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez firmę Guess Poland Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy).