Ta oferta pracy jest nieaktualna od 448 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Sklepu MAC

  • Białystok, podlaskie
  • Kierownik
  • 27.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Alshaya Poland, międzynarodowa firma franchisingowa, zrzeszająca marki:

    THE BODY SHOP, MAC, Victoria's Secret, Bath & Body Works

    Obecnie do naszego nowego salonu MAC, poszukujemy odpowiedzialnych, interesujących się najnowszymi trendami w modzie i urodzie osób, na stanowisko:

    KIEROWNIK SKLEPU

    Miejsce pracy: Białystok
    SM/BST/0117

    MAC, wiodąca marka makijażowa, należąca do światowej sławy koncernu Estee Lauder Companies, oferująca szeroką gamę profesjonalnych kosmetyków i akcesoriów do makijażu, skierowanych do profesjonalnych makijażystów oraz wszystkich osób interesujących się najnowszymi trendami panującymi w świecie mody i makijażu.

    Obowiązki:

    • Kompleksowe zarządzanie sklepem i zespołem;
    • Motywowanie zespołu i dbanie o rozwój zawodowy jego członków;
    • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta;
    • Dbanie o osiąganie przez zespół założonych celów sprzedażowych;
    • Przestrzeganie standardów i wytycznych marki;
    • Zapewnienie efektywnej komunikacji sklepu z Departamentem Operacyjnym i z pozostałymi strukturami spółki;
    • Dbanie o stronę administracyjną funkcjonowania sklepu.

    Oczekujemy:

    • Min. 2 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem;
    • Zdolności organizacyjnych oraz umiejętności planowania;
    • Umiejętności motywowania zespołu oraz dbania o jego rozwój;
    • Znajomość wskaźników sprzedażowych, umiejętność wyciągania wniosków na podstawie ich analizy;
    • Doskonałej obsługi klienta mogącej być wzorem dla całego zespołu,
    • Dobrej znajomości języka angielskiego;
    • Doświadczenia w branży kosmetycznej oraz umiejetności wizażowych.

    Oferujemy:

    • Wyjątkową możliwość pracy w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Szkolenia z zakresu profesjonalnego makijażu;
    • Przyjazną atmosferę pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji klikając poniższy przycisk:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.