Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Sklepu

  • małopolskie
  • Kierownik
  • 01.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    najszybciej rozwijająca się marka z portfolio L’Oreal, oferująca wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji poszukuje

    Małopolskie – nowe otwarcie Galeria Krakowska

    Twoje obowiązki:

    • Wyniki sprzedażowe sklepu
    • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
    • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie długofalowych relacji
    • Szkolenie, rozwijanie oraz motywowanie pracowników
    • Planowanie i zarządzanie stockiem
    • Organizacja dodatkowych wydarzeń promujących sklep

    Nasze oczekiwania:

    • Umiesz zarządzać sklepem oraz jego pracownikami (2 lata)
    • Masz w sobie pasję, zaangażowanie i entuzjazm, a branża beauty to Twoje środowisko naturalne
    • Myślisz strategicznie i nie boisz się dużej odpowiedzialności
    • Potrafisz pracować na KPIs
    • Doskonale komunikujesz się zarówno z klientem jak i zespołem
    • Potrafisz sprawnie pracować na pakiecie Microsoft Office: PowerPoint, Excel
    • Nie przeraża Cię język angielski
    • Poczucie piękna i pasja do kosmetyków

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • Rozwój w dynamicznie rozwijającym się środowisku globalnej marki, wkraczającej na rynek w Polsce
    • Motywacyjny system premiowy
    • Pakiet benefitów
    • Pracę na pełen etat
    • Zapewniamy szkolenia produktowe