Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Sklepu

RTV EURO AGDO firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 godziny temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe sklepu,

  • zarządzanie zespołem sprzedawców,

  • zarządzanie asortymentem,

  • zapewnienie jak najwyższych standardów obsługi klienta,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • dbanie o wystrój sklepu zgodnie z założeniami firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe,

  • kilkuletnie doświadczenie w handlu detalicznym,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • wysokie umiejętności interpersonalne,

  • samodzielność,

  • zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów.

To oferujemy

  • pracę w firmie o wysokich standardach oraz bogatej ofercie handlowej,

  • pakiet szkoleniowy,

  • dofinansowanie do pakietu socjalnego,

  • premię uzależnioną od osiąganych wyników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

RTV EURO AGD

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy