Oferta pracy

Kierownik Sklepu

NEXTERIO sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo oraz profesjonalna i kompleksowa obsługa klienta;

  • realizacja wyznaczonego planu sprzedaży;

  • efektywne zarządzanie podległym zespołem;

  • administrowanie dokumentacją sprzedażową i posprzedażową oraz personalną;

  • gospodarowanie zasobami magazynowymi oraz prowadzenie dokumentacji magazynowej;

  • dbanie o wizerunek sklepu, dostępność towaru, oznaczenia i ekspozycję.

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie na stanowisku kierowniczym (branża materiałów budowlanych jest dodatkowym atutem);

  • lubisz pracę z klientem;

  • jesteś zainteresowana/y pracą w handlu;

  • potrafisz działać zespołowo;

  • pragniesz się rozwijać.

To oferujemy

  • stałą umowę o pracę;

  • wysokie i terminowo wypłacane wynagrodzenie;

  • premię uzależnioną od wyników sklepu;

  • możliwość awansu, stały rozwój;

  • realny wpływ na swój comiesięczny harmonogram pracy;

  • świetną atmosferę;

  • opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie, na preferencyjnych warunkach.

Sieć sprzedaży stacjonarnej i internetowej pod nazwą OUTLET NEXTERIO oferuje klientom duży asortyment płytek ceramicznych, gresów, mozaik, klinkierów jak również podłóg laminowanych, winylowych i deski drewnianej. Dzięki konkurencyjnej ofercie gwarantującej najniższe ceny oraz wielokanałowej sprzedaży dokonywany jest bardzo szybki rozwój sieci na terenie całego kraju. Najwyższa jakość asortymentu, renomowani producenci, ponad 2000 wzorów płytek i ceny zaczynające się już od 1 zł za płytkę stanowią podstawę sukcesu firmy. Jesteśmy częścią grupy kapitałowej, do której należą m.in. Opoczno, Cersanit, Barlinek, Komfort.

Przewiń do profilu firmy