Ta oferta pracy jest nieaktualna od 36 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Sklepu

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 13.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań

    O tym, dlaczego warto robić zakupy w Biedronce, pewnie dobrze wiesz.

    Ale czy wiesz, dlaczego warto u nas pracować?

    Ponieważ jesteśmy liderem rynku

    Biedronka to ponad 2700 sklepów w ponad tysiącu miejscowości. Regularnie kupuje u nas aż 74% Polaków. Naszą pasją są świeże produkty i wysoka jakość codziennych zakupów. Dołączając do Jeronimo Martins Polska, dołączasz do największej prywatnej firmy w Polsce!

    Ponieważ dbamy o naszych pracowników

    W całej Polsce zatrudniamy ponad 65 tys. osób. Zapewniamy im zróżnicowany pakiet socjalny, atrakcyjne wynagrodzenia i możliwość pracy blisko domu. Korzystamy z międzynarodowych dobrych praktyk Jeronimo Martins.

    Ponieważ z nami możesz się rozwijać

    Sklep, magazyn, biuro, apteki i drogerie – każda ścieżka zawodowa w Jeronimo Martins daje Ci szerokie perspektywy rozwoju. Dołącz do zespołu Jeronimo Martins Polska S.A.

    Rozwijaj z nami największą sieć detaliczną w Polsce!

    Zadania, które na Ciebie czekają:

    • Zarządzanie zespołem i sklepem
    • Odpowiedzialność za realizację procesów i zapewnienie standardów
    • Dbanie o asortyment towarów
    • Ekspozycja towarów
    • Odpowiedzialność za rozwój zespołu

    Oczekujemy od Ciebie:

    • Doświadczenia w kierowaniu zespołem
    • Ukierunkowania na realizację celów biznesowych
    • Doświadczenia w branży handlowej, usługach, gastronomii
    • Znajomości rynku spożywczego – dodatkowy atut
    • Umiejętności rozwijania innych
    • Umiejętności organizacji i planowania pracy
    • Zaawansowanych umiejętności interpersonalnych
    • Otwartości na zmianę
    • Umiejętności tworzenia planów krótko- i długoterminowych
    • Proaktywnej postawy i samodzielności

    Oferujemy w zamian:

    • Kompleksowy pakiet szkoleń
    • Rozwój osobisty
    • Dedykowaną ścieżkę rozwoju menedżerskiego
    • Realną perspektywę awansu
    • Samodzielność w zarządzaniu
    • Możliwość poznania biznesu od podszewki
    • Satysfakcję zawodową
    • Możliwość poznania metod zarządzania różnymi formatami sklepów i różnymi zespołami
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Premię miesięczną zależną od realizacji celów biznesowych
    • 20 programów dla Ciebie i Twoich bliskich w ramach pakietu socjalnego – wspieramy rodzinę, sport, zdrowie