Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Sklepu

TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o.

  • Pułtusk

    Pułtusk, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • planowanie czasu pracy – swojego oraz podległego personelu sklepu,

  • prowadzenie sklepu zgodnie z procedurami wewnętrznymi oraz obowiązującymi przepisami,

  • obsługa kasy fiskalnej zgodnie z obowiązującymi wytycznymi firmy,

  • nadzór nad przygotowaniem oraz przebiegiem inwentaryzacji,

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów sklepowych,

  • wykonywanie dodatkowych zadań zleconych przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w sieci handlowej,

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym,

  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej,

  • dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym oraz w weekendy.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • odpowiednie szkolenie wprowadzające,

  • elastyczny grafik pracy,

  • doświadczenie w pracy w firmie międzynarodowej.

W związku z dynamicznym rozwojem sieci detalicznej w Polsce, europejska sieć sklepów TEDi z artykułami gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i artykułami dekoracyjnymi poszukuje osób chętnych do pracy.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.