Logo Pracuj.pl

Kierownik Sklepu

Stokrotka Sp. z o.o.O firmie

  • Racibórz
    Racibórz, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie funkcjonowaniem sklepu
  • Kierowanie zespołem – organizowanie pracy, delegowanie zadań, motywowanie pracowników
  • Zamówienia towarów i dbałość o ich dostępność dla klienta
  • Realizacja wyznaczonych celów, odpowiedzialność za analizę wskaźników
  • Praca na sali sprzedaży oraz zapewnienie klientom profesjonalnej obsługi

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz chęć rozwoju
  • Umiejętność współpracy oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Dobra organizacja pracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Nastawienie na osiąganie założonych celów
  • Doświadczenie w branży handlowej/gastronomicznej lub pokrewnej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • Wynagrodzenie zawsze w terminie
  • Karta zakupowa z okazji świąt
  • Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do karty sportowej Fit Profit
  • Wyprawka dla maleństwa
  • Szkolenia e-learningowe, stanowiskowe oraz wdrożenie pod okiem Opiekuna
  • Realna szansa rozwoju i awansu - ok. 80% naszej kadry kierowniczej to pracownicy z awansu wewnętrznego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • szkolenia

Kierownik Sklepu, Racibórz