Oferta pracy

Kierownik Sklepu

SKLEPY KOMFORT S.A.O firmie

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Zarządzanie podległym personelem

  • Zapewnienie jak najlepszego i kompleksowego poziomu obsługi klienta

  • Dbałość o standardy ekspozycyjne i porządek

  • Inicjowanie działań mających na celu zwiększanie efektywności biznesowej zarządzanego salonu

  • Dbałość o rozwój kompetencji podległego personelu

  • Regularne raportowanie wyników do przełożonego

  • Administrowanie dokumentacją sprzedażową i posprzedażową oraz personalną

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu sklepem o powierzchni 1000 m2 - min. 5 lat

  • Min. średnie wykształcenie

  • Zorientowanie na osiąganie założonych celów

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Wiedza produktową z zakresu: pokryć podłogowych, mebli kuchennych, wyposażenia łazienek

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • system premiowy

  • szkolenia produktowe

SKLEPY KOMFORT S.A.

Sklepy Komfort S.A. - to miejsce, gdzie od ponad ćwierć wieku, w 160 sklepach kreujemy świat wnętrzarski zgodnie z najnowszymi trendami. Naszym priorytetem jest podążanie za potrzebami klientów, dlatego chcemy być w Waszych domach kompleksowo. Będąc liderem w sprzedaży pokryć podłogowych poszerzamy asortyment o wyposażenie łazienek, kuchni, drzwi oraz dodatki aranżacyjne - tak, by tworzyć wyjątkowe wnętrza.

Przewiń do profilu firmy