Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Sklepu - Ruciane Nida, Gałczyńskiego 20

Pepco Poland Spółka z o. o.

  • Gałczyńskiego 20, Ruciane-Nida
    Ruciane-Nida, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Gałczyńskiego 20

Ruciane-Nida

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie i utrzymywanie obowiązujących standardów i procedur mających na celu realizację planów sprzedażowych

  • zarządzanie zespołem poprzez rekrutację, rozwój, organizację i planowanie pracy

  • przygotowanie sklepu do inwentaryzacji

  • rozliczanie finansowe sklepu

  • zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klienta

  • dbanie o dostępność i ekspozycję towarów na sali sprzedaży

  • prowadzenie dokumentacji sklepu

Nasze wymagania

  • min. średnie wykształcenie

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy w handlu

  • doświadczenie w zarządzaniu ludźmi

  • znajomość obsługi komputera

  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

To oferujemy

  • korzystne wynagrodzenie na czas

  • godziny pracy zgodnie z ustalonym grafikiem

  • możliwość awansu

  • pakiet szkoleń rozwojowych

  • wsparcie przyjaznego zespołu

  • Benefity

  • premia za sprzedaż

  • rabat pracowniczy do 25%

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie CV

2

Rozmowa kwalifikacyjna

3

Decyzja o zatrudnieniu

4

Wdrożenie pracownika

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą od 1999 roku. Co roku podbijamy kolejne rynki zagraniczne, otwierając nasze sklepy. Obecnie w Polsce mamy ponad 1000 sklepów ! Oferujemy naszym klientom najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach.

Pracownikom zapewniamy stabilność zatrudnienia, a także szeroki zakres szkoleń. 75 % kierownictwa w naszych sklepach pochodzi z awansu wewnętrznego !

Naszym atutem jest niewątpliwe możliwość pracy niemal za rogiem.

Dołącz do naszego zespołu i stań się częścią naszego sukcesu !

Przewiń do profilu firmy