Oferta pracy

Kierownik Sklepu

Cross Poland Sp z o.o.O firmie

  • Rumia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 godzin temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Międzynarodowa marka odzieżowa posiadająca sieć sklepów na polskim rynku w związku z rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko:

KIEROWNIK SKLEPU

Opis stanowiska:

  • kierowanie bieżącą działalnością sklepu,
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem sprzedawców,
  • realizacja  budżetów miesięcznych,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu kilkuosobowym zespołem,
  • umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi,
  • umiejętność organizowania i planowania,
  • zorientowanie na wyniki,
  • zdolności przywódcze, odpowiedzialność, uczciwość i samodzielność,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • entuzjazm i dynamizm w działaniu.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia,
  • uczestniczenie w dynamicznym rozwoju firmy,
  • zniżki pracownicze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy