Oferta pracy

Kierownik Sklepu

Devanlay Polska Sp. z o.o. O firmie

Devanlay Polska Sp. z o.o.

Żeromskiego 8

Rzgów

Marki Lacoste oraz Gant od lat konsekwentnie zaspokajają gusta najbardziej wymagających kobiet oraz mężczyzn, ceniących nowocześnie

rozumianą klasykę, w najlepszym jakościowym wydaniu.

W związku z dynamiczną ekspansją w Polsce, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • zarządzanie butikiem o powierzchni do 200 m2
  • dążenie do realizacji wyznaczonego planu sprzedaży
  • analiza oraz realizacja założonych wskaźników KPI
  • rekrutacja - tworzenie zespołu
  • efektywne zarządzanie czasem pracy, planowanie grafików
  • profesjonalna obsługa Klienta
  • dbałość o obieg oraz o przekazywanie informacji
  • dbałość o wizerunek salonu zgodny ze standardami firmy
  • regularne raportowanie i współpraca z centralą firmy
  • dbałość o odpowiedni poziom zatowarowania butiku
  • dbałość o zabezpieczenie mienia firmy (odpowiedzialność materialna)
  • szukamy Kierownika do butiku Lacoste w Ptak Outlet/Rzgów

Poszukujemy Kandydatów:

  • mających minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu grupą osób. BRANŻA RETAIL - warunek konieczny
  • zainteresowanych modą i branżą Fashion
  • dobrze zorganizowanych, o zdolnościach analitycznych
  • potrafiących wyznaczać i kontrolować długo- i krótkoterminowe cele
  • posiadających doświadczenie w budowaniu zespołu i pozytywnych relacji oraz szkoleniu pracowników
  • wielozadaniowych, lubiących nowe wyzwania
  • potrafiących zapewnić wysoki poziom obsługi Klienta
  • gotowych do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
  • posługujących się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja + premia za realizację budżetów)
  • umowę o pracę
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • udział w ciekawych projektach na skalę całej sieci
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy