Oferta pracy

Kierownik Sklepu - salon eobuwie.pl x MODIVO

eobuwie.pl

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

eobuwie.pl

Wrocławska 152/154

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem, w tym rekrutacją, wdrażanie, motywowanie i zapewnianie rozwoju,

  • Kompleksowe i efektywne zarządzanie sklepem,

  • Realizacja planów sprzedażowych,

  • Bieżące raportowanie wyników,

  • Przestrzeganie wyznaczonych standardów,

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta, w tym bezpośredniej obsługi Klienta,

  • Dbanie o wizerunek sklepu,

  • Współpraca z centralą firmy.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Znajomość zasad zarządzania salonem w celu zapewnienia najwyższych standardów aktywnej obsługi klienta,

  • Znajomość technik sprzedaży,

  • Umiejętność analizy raportów sprzedaży,

  • Nastawienie na realizację celów,

  • Umiejętność delegowania i egzekwowania zadań,

  • Znajomość MS Office,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu,

  • Wykształcenie wyższe - dodatkowy atut,

  • Doświadczenie w branży obuwniczej ,

  • Wiedza i zainteresowanie aktualnymi trendami w modzie.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży obuwniczej

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnym koncepcie sklepów (łączymy świat online i offline),

  • Pracę z mnóstwem ciekawych ludzi,

  • Uczestnictwo w innowacyjnych projektach w jednej z największych firm e-commerce,

  • Stabilne warunki zatrudnienia (w oparciu o umowę o pracę),

  • Pakiet benefitów, w tym dostęp do Programu Multisport i prywatną opiekę medyczną,

  • Rabaty pracownicze na produkty dostępne w eobuwie.pl, MODIVO i CCC,

  • Swobodna atmosfera - mówimy do siebie ’na Ty’,

  • Wspólny udział w sportowych imprezach dla chętnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • przyjazna atmosfera

Poszukujemy Team Leaderów do naszego salonu eobuwe.pl x MODIVO. Pracowałeś kiedyś jako starszy sprzedawca, sprzedawca funkcyjny, osoba prowadzące zmianę? Byłeś „prawa ręka” managera? Jeśli tak - to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Team Leaderzy to osoby, które wspierają Kierownika w zarządzaniu sklepem. To rola dla ludzi, którzy cenią sobie pracę zespołową, uwielbiają dbać o profesjonalizm oraz o dobro klientów, pracowników i firmy. To niepowtarzalna okazja, aby poznać Nasz omnichannel, czyli połączenia świata online i offline! :)

eobuwie.pl

Modivo S.A. to 19 krajów, 140 000 produktów, ponad 500 marek oraz 7 brandów własnych. Jesteśmy jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych graczy e-commerce w Polsce. Swoim innowacyjnym, omnichannelowym podejściem podbijamy kolejne, zagraniczne rynki.

Jako firma produktowa, rozwijamy wewnętrznie nasze dwie platformy e-commerce – eobuwie.pl oraz modivo.pl, których skala robi wrażenie (obecnie ok.1000 żądań na sekundę). W związku z tym chcemy istotnie powiększyć pion Technologii, który jest jednym z kluczowych ogniw całego biznesu.

Poszukujemy doświadczonych inżynierów ds. bezpieczeństwa, którzy swoją wiedzą i praktycznym doświadczeniem będą wspierać nas w usprawnianiu i budowaniu standardów bezpieczeństwa w firmie.

Przewiń do profilu firmy