Logo Pracuj.pl

Kierownik Sklepu

Action Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Sędziszów Małopolski
    Sędziszów Małopolski, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie podległym zespołem pracowników: rekrutacja, szkolenie, motywowanie
  • nadzorowanie realizacji planów sprzedażowych oraz standardów ekspozycji towarów
  • koordynacja pracy sklepu
  • aktywny udział w procesie sprzedaży oraz dbałość o profesjonalną obsługę klienta
  • dbanie o dobry wizerunek sklepu oraz standardy sieci

Nasze wymagania

  • doświadczenia w zarządzaniu i kierowaniu kilkunasto osobowym zespołem
  • umiejętności organizowania i planowania pracy, zorientowania na wyniki
  • zdolności przywódczych, odpowiedzialności, uczciwości i samodzielności
  • entuzjazmu i dynamiki w działaniu
  • dodatkowym atutem będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • ciekawą pracę w atmosferze opartej o szacunek i pracę zespołową
  • profesjonalny system szkoleń
  • pierwszą umowę o pracę na 24 miesiące, bez okresu próbnego, a następnie umowę na czas nieokreślony
  • bezpłatna opieka medyczna Luxmed
  • 26 dni urlopu wypoczynkowego w ciągu roku kalendarzowego, bez względu na staż pracy i wykształcenie
  • rabat pracowniczy na zakupy w sklepach Action
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego

Action Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą sprzedającą artykuły niespożywcze w Europie, a nasi pracownicy odgrywają kluczową rolę w umożliwianiu nam tego rozwoju.

Praca w Action to praca zorientowana na klienta, u stabilnego finansowo i solidnego pracodawcy. Nasze umiejętności działania i bycie praktycznym przynosi rezultaty.

Dzięki prostocie odnosimy sukcesy.

Praca zespołowa i szacunek sprawiają, że atmosfera w codziennej pracy jest świetna, a nasi ludzie są dumni i zaangażowani. Oferujemy wiele możliwości rozwoju, elastyczne godziny pracy, uczciwe wynagrodzenie oraz benefity. Action oferuje bezpieczne środowisko pracy, poświęcamy dla siebie czas, w Action jesteście doceniani i możecie być tym, kim jesteście.

Kierownik Sklepu, Sędziszów Małopolski