Oferta pracy

Kierownik Sklepu

kaes.

  • Słubice

    Słubice, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonego planu sprzedaży oraz KPI.

  • Profesjonalna obsługa klientów i zarządzanie sklepem zgodnie ze standardami firmy.

  • Współodpowiedzialność za budowanie, motywowanie i zarządzanie zespołem sprzedażowym.

  • Przeprowadzanie szkoleń oraz rozwój pracowników.

  • Współpraca z kierownikami sklepów oraz pracownikami Centrali.

  • Aktywny udział w rozwoju firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w handlu detalicznym i minimum średnie wykształcenie.

  • Wysoka kultura osobista i zaangażowanie.

  • Posiadasz doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem.

  • Chcesz mieć realny wpływ na rozwój firmy.

To oferujemy

  • Dynamiczna praca w profesjonalnym środowisku w nastawionym na sukces zespole.

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system premiowania.

  • Rabaty pracownicze.

  • Pracę z wiodącymi markami sportowymi w nowoczesnych salonach.

  • Wdrożenie na stanowisko oraz wsparcie w realizacji zadań przez doświadczony zespół pracowników.

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

kaes.

Kaes jest polską siecią multibrandową oferującą odzież, obuwie oraz akcesoria polskich i zagranicznych marek z segmentu casual – sport:

Adidas, Puma, Tom Tailor, New Balance, 4F, Outhorn, Reebok, Skechers, Vans, Under Armour, Cross Jeans, Kappa, Prosto.

Bliskość

Nasze sklepy stacjonarne znajdują się już w ponad 100 miastach na terenie Polski, często są to mniejsze miejscowości, bo sami w takiej działamy. Każdy nasz kolejny sklep powstaje z myślą o tym, że chcemy być jeszcze bliżej Ciebie.

Firma to ludzie

Najsilniejszą stroną firmy są ludzie. Mając zespół doświadczonych osób, działających z pasją i zaangażowaniem, patrzymy w przyszłość z optymizmem. Lubimy pracować razem, by naszym klientom zaoferować wszystko, co najlepsze. Chcesz nas bliżej poznać i pracować w kaes? Dzieli Cię tylko jedno kliknięcie - aplikuj.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania, wraz z klauzulą dot. przetwarzania danych.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.