Kierownik Sklepu - stażysta JYSK

JYSK Sp z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

JYSK poszukuje nastawionego na potrzeby klienta Kierownika Sklepu – stażystę

Czy chcesz, być dla klienta ekspertem i doradcą, na którego opinii można polegać?

Czy jesteś gotowy, aby dać z siebie więcej i zakończyć sprzedaż sukcesem?

Czy praca w zespole dodaje Ci skrzydeł? Jeśli tak, być może to właśnie na Ciebie czekamy.

Nasze wymagania

Jeśli masz chęć na pozytywną zmianę i …

• posiadasz doświadczenie w osiąganiu wyników sprzedażowych razem ze swoim zespołem

• potrafisz zbudować silnego ducha zespołowego opartego na motywacji i dążeniu do celu

• potrafisz zapewnić fachową obsługę klienta

• szukasz wyzwań i możliwości rozwoju, aby zostać kompetentnym Kierownikiem Sklepu

• potrafisz dawać z siebie to co najlepsze i być aktywnym członkiem zespołu

• chcesz wziąć na siebie odpowiedzialność za prowadzenie sklepu

• potrafisz samodzielnie podejmować decyzje w bardzo zmiennym i dynamicznym środowisku

To oferujemy

  • świetną atmosferę w pracy

  • udział w programie szkoleniowym z zakresu zarządzania zespołem oraz zdobywanie doświadczenia w wielu sklepach i lokalizacjach

  • szansę na rozwój, którego celem jest objęcie stanowiska Kierownika Sklepu, po ukończeniu intensywnego programu szkoleniowego

  • umowę o pracę na okres 12 miesięcy, po roku możliwość otrzymania umowy na czas nieokreślony

  • system premiowania oparty na wynikach sprzedażowych

  • dostęp do usystematyzowanych struktur i konceptów stwarzających możliwość osiągania wysokich rezultatów

  • atrakcyjny system socjalny m.in. świadczenia świąteczne, możliwość przystąpienia do opieki medycznej, ubezpieczenie, kartę rabatową JYSK, domki letniskowe w Danii

  • kulturę, w której doceniamy i celebrujemy wysokie wyniki

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • atrakcyjny system premiowy

  • bogaty pakiet szkoleń i programów rozwojowych

Wszystkie nadesłane aplikacje są analizowane na bieżąco i finalizujemy proces rekrutacji, gdy tylko znajdziemy odpowiedniego kandydata.

Pierwszy sklep JYSK powstał w 1979 roku, obecnie posiadamy ponad 3000 sklepów na całym świecie. W związku z planowanym rozwojem, poszukujemy najlepszych kandydatów. Wykorzystaj tę szansę i zostań częścią JYSK.

Przewiń do profilu firmy