Oferta pracy

Kierownik Sklepu Swatch

The Swatch Group (Polska) Sp. z o.o.O firmie

  • Złota 59, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

The Swatch Group (Polska) Sp. z o.o.

Złota 59

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem (rekrutacja, motywowanie, wyznaczanie celów, rozwój)

  • Perfekcyjna obsługa klientów zgodnie ze standardami marki

  • Przygotowywanie raportów i planów pracy

  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe

  • Dbanie o prawidłową ekspozycję towaru

  • Kompleksowa organizacja pracy sklepu

Nasze wymagania

  • Minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży na stanowisku kierownika sklepu

  • Doświadczenia w retailu i chęci związania się z tą branżą na długi czas

  • Umiejętności zarządzania zespołem, delegowania i egzekwowania zadań

  • Nastawienia na realizację celów i wskaźników sprzedaży

  • Entuzjazmu, energii i optymizmu w działaniu

  • Dokładności, odpowiedzialności i zaangażowania

  • Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie, w młodym i dynamicznym zespole

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z kwartalnym systemem premiowym

  • Pakiet benefitów pracowniczych, który może obejmować: ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, kartę sportową, system kafeteryjny

  • Zniżki na nasze produkty

  • Szkolenia i możliwość rozwoju

  • Dużą samodzielność w zarządzaniu zespołem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • bony towarowe

The SWATCH GROUP Ltd., jeden z największych światowych producentów wysokiej jakości zegarków szwajcarskich, przedstawiciel na rynku polskim takich marek jak: Omega, Rado, Longines, Tissot, Certina, CK, Swatch oraz Flik Flak, poszukuje do swojego sklepu firmowego SWATCH w Złotych tarasach Warszawie osoby na stanowisko: Kierownik Sklepu Swatch

Przewiń do profilu firmy