Logo Pracuj.pl

Kierownik sklepu

DEICHMANN - OBUWIE Sp. z o.o.O firmie

5 900
brutto / mies.
  • Świecie
    Świecie, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie planów sprzedaży,
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem sprzedawców,
  • dbałość o przestrzeganie zasad prezentacji towaru,
  • bezpośredni udział w obsłudze klientów i wykonywaniu prac towarowych.

Nasze wymagania

  • wysokie poczucie obowiązku, zdyscyplinowanie i pełna dyspozycyjność,
  • zdolności organizacyjne i predyspozycje kierownicze,
  • pozytywne nastawienie do pracy i umiejętność motywowania zespołu,
  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klientów.

To oferujemy

  • pracę w firmie, która zajęła 5. miejsce w branży w rankingu "300 Najlepszych Polskich Pracodawców", opublikowanym przez Forbes
  • stabilność zatrudnienia i dobrą atmosferę pracy,
  • umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony,
  • profesjonalny system szkoleń,
  • możliwość rozwoju w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej.

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • karty przedpłacone
  • dodatkowy urlop
  • 13 pensja

Kierownik sklepu, Świecie