Oferta pracy

Kierownik Sklepu

Jeronimo Martins Polska S.A.

5 0006 000 brutto / mies.
  • Botaniczna 29, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Botaniczna 29

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • CO ZAPEWNIAMY?

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego

  • Najszerszy na rynku pakiet programów socjalnych dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, premie miesięczne zależne od realizacji celów biznesowych

  • Podwyżki zgodne z polityką firmy

  • Kompleksowy pakiet szkoleń i możliwość poznania biznesu od podstaw

  • Dedykowaną ścieżkę rozwoju menedżerskiego i realną perspektywę awansu

  • Samodzielność w zarządzaniu sklepem i podległym zespołem

  • Dostęp do platformy rozwojowej ”EduAkcja” 24h na dobę z każdego urządzenia

Nasze wymagania

  • JAKICH OSÓB SZUKAMY?

  • Posiadających doświadczenie  w zarządzaniu zespołem

  • Ukierunkowanych na realizację celów biznesowych

  • Samodzielnych i proaktywnych w działaniu

  • Posiadających doświadczenie  w branży handlowej, usługach lub gastronomii

  • Z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi

  • Posiadających wiedzę na temat rynku spożywczego

To oferujemy

  • JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?

  • Zarządzanie zespołem i sklepem

  • Odpowiedzialność za realizację procesów i zapewnienie standardów funkcjonowania sklepu

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta

  • Odpowiedzialność za dostępność asortymentu i ekspozycję towarów

  • Praca z kolektorem oraz systemem SAP

  • Ścisła współpraca z osobami zarządzającymi sprzedażą w danym rejonie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • Karta Multisport

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Rozmowa indywidualna

3

Assesment Center

Ponad 3000 sklepów w 1100 miejscowości oraz 16 centrów dystrybucyjnych. To właśnie Biedronka – lider branży retail, który od 25 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju i bogaty pakiet programów socjalnych. Zostań częścią naszego zespołu, miej wpływ na doświadczenia zakupowe milionów klientów w Polsce i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie. Codziennie.

Przewiń do profilu firmy