Oferta pracy

Kierownik Sklepu

Go Sport Polska Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

Dołączając do nas będziesz odpowiedzialny przede wszystkim za pracę swojego zespołu oraz realizację wyznaczonych celów.

To właśnie Ty możesz mieć realny wpływ na rozwój naszej marki!

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku kierowniczym w sieci handlowej,

  • Wiedza z zakresu zarządzania zespołem,

  • Wewnętrzna motywacja do osiągania wyników,

  • Wykształcenie wyższe lub w bycie w trakcie studiów,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Doświadczenie w branży sportowej będzie dodatkowym atutem,

  • Mile widziana znajomość specyfiki lokalnego rynku sportowego oraz konkurencji.

GO SPORT to jedna z największych sieci sklepów sportowych w Europie. W Polsce Go Sport obecny jest od 1998 roku, a od października 2019 jest częścią grupy kapitałowej Sportmaster Operation, lidera na rynkach Europy wschodniej i Azji.

Przewiń do profilu firmy