Oferta pracy

Kierownik Sklepu

KIK Textil Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

KIK Textil Sp. z o.o. jest jednym z największych koncernów odzieżowych w Europie. Posiada prawie 4000 sklepów w 11 krajach Europy, w tym ponad 260 w Polsce oraz nadal dynamicznie rozwija się i sukcesywnie umacnia swoją pozycję na polskim rynku.

Nasze sklepy to doskonałe miejsce pracy dla osób oczekujących stabilnego zatrudnienia, a także dla wszystkich, którzy pragną pokonywać kolejne szczeble kariery zawodowej.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko

Kierownik SklepuNumer ref.: Nr ref. 001/mazow/2020

  • Twoje zadania:

    • budowanie pozytywnego wizerunku marki i firmy,
    • prowadzenie i zarządzanie sklepem zgodnie ze standardami firmy,
    • zarządzanie, motywowanie i rozwój podległego zespołu,
    • dbałość o odpowiednią prezentację towaru oraz przestrzeganie procedur firmy,
    • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta,
    • realizacja planowanego poziomu sprzedaży.

Twój profil:

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym (mile widziane doświadczenie w sieciach handlowych),
  • umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu,
  • odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość,
  • entuzjazm i zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • dyspozycyjność (praca również w weekendy).

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • szkolenia wewnętrzne,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • rabat pracowniczy na zakupy w naszych sklepach,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pracę w dynamicznym i pełnym pasji zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest KiK Textil Sp. z o.o., ul. Legnicka 21a, 53-671 Wrocław. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udziału w aktualnej rekrutacji na wskazane powyżej stanowisko lub w zależności od udzielonej przez Państwa dobrowolnej zgody, także w przyszłych rekrutacjach na podobne stanowiska. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez KiK Textil Sp. z o.o. uzyskacie Państwo pod adresem: http://www.kik.pl/ochronadanych/

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy