Oferta pracy

Kierownik sklepu

FabrykaForm.plO firmie

FabrykaForm.pl

Marszałkowska 34/50

Warszawa

Fabryka Form jest jedną z wiodących marek na rynku dekoracji i wyposażenia wnętrz premium w Polsce. Oferta budowana od 2005 roku obejmuje ponad 200 starannie wyselekcjonowanych marek produktów. Popularny sklep internetowy fabrykaform.pl oraz salon stacjonarny w Warszawie to kanały dotarcia do bazy lojalnych klientów, którą budujemy w oparciu o uczciwe zasady konkurencji i komunikacji. Firmę tworzy zespół młodych, ambitnych osób. Jeżeli szukasz ciekawej, pełnej wyzwań pracy z produktami najwyższej jakości, w której masz bezpośredni wpływ na dalsze budowanie marki Fabryka Form dołącz do naszego zespołu.

Twoje zadania:

  • kompleksowe zarządzanie sklepem,
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem (rekrutacje, zarządzanie grafikiem, motywowanie zespołu i dbanie o dobrą atmosferę pracy),
  • dbałość o odpowiednią ekspozycję towarów i stany magazynowe,
  • kompleksowy nadzór nad procesami sprzedażowymi - terminowe realizowanie zamówień, rozpatrywanie reklamacji, komunikacja z klientami,
  • ścisły nadzór nad realizacją przyjętych standardów obsługi klientów,
  • realizowanie przyjętych celów sprzedażowych,
  • raportowanie bieżącej działalność i efektywności swoich działań.

Aplikuj, jeśli:

  • posiadasz minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • masz bardzo dobre umiejętności organizacyjne,
  • lubisz pracować z ludźmi, rozumiesz ich potrzeby i potrafisz budować dobrą atmosferę pracy,
  • jesteś osobą rzetelną i skrupulatną,
  • kochasz dobre wzornictwo.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w zgranym i wspierającym się zespole,
  • współpracę w firmie, której nadrzędną wartością jest etyka i poszanowanie godności pracownika,
  • współudział w budowaniu pozycji lidera w stale rozwijającej się branży,
  • pracę z najlepszymi produktami dekoracji wnętrz uznanych światowych marek,
  • system rabatowy dla pracowników.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV oraz wskazania oczekiwań finansowych.

Rezerwujemy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ProgressiveBG Michał Wrzesień (Administrator danych) zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy